sobota, 18 października 2014

Gimnastyka sportowa


Dzisiaj filmik na szybko - 
wycinki z ostatnich treningów. 
Zobaczcie jak ciężko trenują gimnastyczki, żeby skoczyć to i owo lub na rurce się beztrosko zakręcić:


7 komentarzy:

 1. Łukasz jest zachwycony. Oglądaliśmy ten film kilka razy. Rewelacyjnie jest Sara rozciągnieta. Łukasz zaczął chodzić na normalną gimnastykę i na brodway jazz do szkoły baletowej. Marzą mu się takie piruety.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiesz, świetnie potrafię sobie wyobrazić Łukasza w roli tancerza. To na pewno coś dla niego! Jak często ma zajęcia?
  Ja tez już ten film kilka razy oglądałam, bo jakoś tak wyjątkowo mi się podoba. Od razu widać, ze dzieci więcej potrafią niż mogą pokazać na zawodach.

  OdpowiedzUsuń
 3. Kaja obejrzała z wypiekami na twarzy ten i każdy wcześniejszy filmik po kilka razy i na koniec krzyknęła: Sara jest super!!! K. była na dwóch godzinnych treningach w ostatnim tygodniu, podoba jej się bardzo, choć mówi też, że jest po nich bardzo zmęczona. Ale chce trenować. W sumie jak się temu przyglądam, to jest to naprawdę ciężka praca, nie ma tam ani minuty zmarnowanej:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Sara trenuje trzy razy w tygodniu po dwie godziny. Plus aktywnosc wlasna na prywatnych trampolinach i rurce na placu zabaw. nie marnuje czasu treningowego. Inne dzieci czesto sie wyglupiaja zamiast cwiczyc. Sara nie.
  Jak czesto Kaja bedzie chodzic? Cwicza podobnie jak Sara, czy jest to akrobatyka z szarfa, pilka i piramidami?

  OdpowiedzUsuń
 5. Jestem zachwycona! Niesamowicie jest rozciągnięta i tak wiele potrafi! Sama obejrzałam ten filmik kilka razy:-) Chyba w końcu zmotywujesz mnie do zmontowania naszych treningów tyle, że nie będzie to takie spektakularne i jak patrzę na Sarę - to, co potrafi, mam wrażenie, że u nas jeszcze jest ten etap, gdzie tylko matczyne serce widzi:-) Pozdrawiamy.

  OdpowiedzUsuń
 6. Koniecznie zmontuj! Nasz pierwszy filmik tez za bardzo spektakularny nie byl. Sara byla niezdarna. A ja od poczatku wiedzialam, ze ma talent. I tylko ja to widzialam... wiesz, ze jak przyprowadzilam ja pierwszy raz na akrobatyke, to nad odeslali z kwitkiem? Dziecko niezdatne do niczego.... Tylko ja wiedzialam, ze ma sile jak kon pociagowy i ramiona silne jak atleta.... Trenerka widziala tylko potkniecia.... Wiec jesli twoje matczyne serce widzi potencjal, to widzi je po to, zeby talent sie dziecku nie zmarnowal :*

  OdpowiedzUsuń